Start!  |   Wydarzenia  |   Pliki  |   Video  |   Forum  |   Szkolenie  |   Galeria  |   Zawodnicy  |   Linki  |   O nas
19.8.2022

 


00:00:00 1.9.2002
Mistrzostwa Polski w klasie OK Dinghy  //  Inne informacje - sezon 2002


Chcesz dostawać powiadomienia o nowych artykułach na sails.pl?
Kilknij tutaj!!!

  

 
29.08-01.09 odbyły się w Czaplinku Mistrzostwa Polski 
w klasie OK Dinghy.
Startowało w nich 44 zawodników, w tym 22 
juniorów.
Wiatr był raczej słaby, tylko ostatniego dnia panowały 
dobre warunki (3-5 B). Z 15 zaplanowanych 
wyścigów udało się rozegrać 9.
O w walce o 1 miejsce wyrórnili się: Paweł Pawlaczyk 
(niedawny zdobywca III miejsca na Mistrzostwach 
Europy), który wygrał 4 wyścigi, oraz Antoni 
Pawłowski - ostateczny tryumfator (5 wygranych 
wyścigów).
Wyniki:
1. Antoni Pawłowski AZS Poznań
2. Paweł Pawlaczyk JKW Poznań
3. Bogusław Moczorodyński JKW Poznań
4. Maciej Angielczyk AZS Poznań
5. Michał Karczewski MKR Tramp Mielno
6. Krzysztof Dąbkowski MKS Dwójka Warszawa (1 
junior)
7. Rafał Witt AZS Poznań
8. Janusz Knasiecki ŻLKS Poznań
9. Igor Kotwicki AZS Wrocław
10. Piotr Koperniak MKS Dwójka Warszawa
11. Łukasz Osowski LKS Charzykowy (2 junior)
12. Henryk Bereś AZS Poznań
13. Janusz Stobiński AZS Poznań
14. Paweł Solecki UKS Szkwał Złocieniec (3 junior)
15. Mateusz Wojewski LKS Charzykowy (4 junior)
16. Marek Jarocki AZS Poznań
17. Jarosław Wojewski LKS Charzykowy
18. Tomasz Czerniak MKS Szkuner Myślibórz (5 junior)
19. Konrad Jędrzejewski MKR Tramp Mielno (6 junior)
20. Tomasz Kośmicki Wolsztyński KŻ (7 junior)
21. Tomasz Wróblewski AZS Poznań (8 junior)
22. Piotr Pieczyski MKS Szkuner Myślibórz (9 junior)
23. Wojciech Kalkowski ŻLKS Poznań (10 junior)
24. Jan Kaliński MKS Dwójka Warszawa (11 junior)
25. Marek Bryzek MKR Tramp Mielno (12 junior)
26. Artur Jączkowski ChKŻ Chojnice(13 junior)
27. Janusz Zimer MKS Szkuner Myślibórz 
28. Zbigniew Filipiak ŻMKS Orlę szczecinek (14 junior)
29. Sandro Myszkowski AZS Poznań
30. Dariusz Kraś MKS Dwójka Warszawa 
31. Jacek Skwarna MKS Szkuner Myślibórz (15 junior)
32. Marcin Wróblewski AZS Poznań (16 junior)
33. Jakub Dworniczak Energetyk Konin
34. Grzegorz Hille (senior) AZS Kraków
35. Jarosław Bacic ŻMKS Orlę Szczecinek
36. Paweł Trybuś Wolsztyński KŻ (17 junior)
37. Adrian Śmiałek Wolsztyński KŻ (18 junior)
38. Zbigniew Solecki UKS Szkwał Złocieniec
39. Tomasz Spychalski Astoria Bydgoszcz
40. Krzysztof Rosiński AZS Kraków (19 junior)
41. Piotr Rzepecki Astoria Bydgoszcz (20 junior)
42. Grzegorz Hille (junior) AZS Kraków (21 junior)
43. Lechosław Puchalski AZS Kraków
44. Dariusz Rosiński AZS Kraków (22 junior)

wypowiedz się na FORUM




NEWS
 
5.19Polscy Match Racerzy Atakują
5.18Katamarany
5.16Oiler Cup
5.9Żeglarskie mistrzostwa Polski firm budowlanych.
5.9Omega Cup Wdzydze - Otwarcie sezonu
5.7Igrzyska Olimpijskie 2016
5.6Polish Match Tour – pierwsze rozstrzygnięcia!
5.1Zakończyły się regaty o Puchar ARKI
5.1Puchar Arki 2011
4.29Puchar Świata - Hyeres
4.29Zaczyna się piąty sezon POLISH MATCH TOUR. Dwie imprezy na początek!
4.29VI Puchar KS Zatoka Puck
4.206th Université de Nantes Sailing
4.19V Regaty - Memoriał Kpt. Jacka Pawluka / Zawiadomienie
4.19Puchar Komandora JKMW Kotwica
 
© Copyright 2001-2010   sails.pl team
email: do@sails.plhosted by  © no1
Stronę wygenerowano w czasie: 0.0820119380951s